Brazyliany

Czy istnieje jakiś bieliźniany kompromis pomiędzy zmysłowymi, mocno wyciętymi stringami, a klasycznymi, zabudowanymi figami? Oczywiście, że tak! To brazyliany, inaczej majtki typu tanga, których cechą charakterystyczną jest szeroki tył z dużymi wycięciami na udach. Wyróżniają się wyjątkową wygodą oraz atrakcyjnym wyglądem, albowiem subtelnie opinają ciało, nie przyczyniając się do powstawania bolesnych i nieestetycznie wyglądających otarć. Idealne nie tylko do codziennego noszenia, ale również uprawiania ulubionych aktywności fizycznych, a nawet na wieczorowe wyjścia. Brazyliany posiadają wiele wcieleń. I to czyni je majtkami wyjątkowymi!

Dlaczego musisz je mieć?

Jest wiele atutów przemawiających na korzyść majtek typu brazyliany (https://mybra.pl/pol_m_Majtki_Brazyliany-1919.html). Po pierwsze – uniwersalność. Sprawdzają się nie tylko na każdą okazję, ale również do wszystkich rodzajów odzieży. Co ważne, nie odznaczają się pod ubraniem, mogą być noszone zarówno do obcisłych spodni, dopasowanych sukienek czy wąskich spódnic. Zdecydowana większość z dostępnych modeli posiada płaskie szwy, dzięki czemu nie odznaczają się nawet pod najbardziej obcisłą odzieżą. Po drugie, brazyliany są przyjazne dla każdej sylwetki. Należy zauważyć, że świetnie podtrzymują pośladki, zapewniając atrakcyjny, kobiecy wygląd, o ile oczywiście są odpowiednio dobrane pod względem rozmiaru. Wybierając zbyt dopasowane figi trzeba liczyć się z tym, że uwidocznią niechciane fałdki na biodrach. Z kolei zbyt luźne będą marszczyć się pod ubraniem, powodując dyskomfort.

Brazyliany – komu polecane?

Na atrakcyjny wygląd kobiety wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednio dobrana bielizna. Często zapominamy o tym fakcie i narzekamy na uwidaczniające się pod odzieżą fałdki i oponki. Można temu zapobiec, wybierając majtki brazyliany, które efektownie ułożą się na każdej sylwetce, dodając pewności siebie w każdej sytuacji. Komu pasują? W zasadzie wszystkim paniom, ponieważ podobnie jak klasyczne figi, charakteryzują się nieprawdopodobną uniwersalnością. Warto jednak zwrócić na odpowiedni model. Figi z cienkimi paskami po bokach najlepiej zaprezentują się na kobietach o szczupłej budowie ciała. Z kolei te o szerokich pasach polecane są dla pań o pełniejszych kształtach. Alternatywą są również modele z gumką, pod warunkiem że ich elastyczne detale nie będą wpijać się w ciało właścicielki.

Jak dopasować kolor?

Brazyliany w kolorze bieli najlepiej sprawdzą się w duecie z jasnymi spódnicami i spodniami. Z kolei modele w odcieniach szarości, czerni czy granatu polecane są do ciemnej odzieży. Ciekawą alternatywą są figi w kolorze nude, które pasują do wszystkich zestawów, niezależnie od koloru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here