dekoracje ślubne

Każdej młodej parze zależy na tym, aby miejsce, w jakim biorą ślub, miało doskonałą oprawę. Jeszcze powszechniej dekoracje ślubne powierzają spółkom zewnętrznym. Dobór ozdób ślubnych nigdy nie jest prostym zadaniem. Co więcej, zajmujemy się tymże pod koniec planowania całej imprezy oraz młode pary niejednokrotnie nie mają czasu, aby oddać się temu w stu procentach. Praktycznym oraz wygodnym wyjściem jest polecenie tego firmie zewnętrznej. Jednakże poniektórzy nowożeńcy pragną, aby wszystko było tak, jak sobie założyli. Więc decydują się urządzić salę weselną osobiście.

Motyw główny

Należałoby go dobrać, nim przystąpimy do gromadzenia ozdób ślubnych oraz weselnych. Winien on nie jedynie pasować do kościoła oraz sali weselnej, lecz również strojów państwa młodych. Obficie dekorowana suknia oraz estetyczny frak nie będą pasowały do innowacyjnych ozdób z metalu oraz szkła. Identycznie dekoracje ślubne rustykalne niekoniecznie będą odpowiednio harmonizowały z innowacyjnym sportowym autem oraz odważnymi, odchodzącymi od tradycji strojami państwa młodych.

Dekoracje sali

Ile ludzi, tyle pomysłów na ozdoby sali weselnej. Należałoby na starcie określić, w jakiej stylistyce planuje się uroczystość – na przykład jedni rozmyślają o ślubie w stylu glamour, pozostali lubią styl wiejski, etc. Tak dobrać motyw oraz odcień przewodni wesela, dzięki temu znacznie łatwiej będzie dobrać ozdoby sali. Wówczas można postanowić się na parę ważnych motywów, dzięki którym przyjęcie zyska własny styl.

Dekoracja sali weselnej – dobór kwiatków

W sali weselnej winno odnaleźć się wiele kwiatów, ponieważ to właśnie one są kluczową dekoracją. Należałoby więc, by na każdym stole odnalazł się idealny bukiet. Największa wiązanka winna zostać postawiona na stole państwa młodych. Mnóstwo panien młodych stara się, by ich bukiet ślubny był dostosowany rodzajem kwiatków do bukietów, jakie znajdą się w sali. O tym, jaki typ kwiatów wybraliśmy, należy powiadomić zatrudnioną poprzez salę dekoratorkę czy wskazaną poprzez nas florystkę.

Zawieszki na alkohol weselny

Wiadomo, iż istotne dla każdej pary młodej są dekoracje ślubne. Do standardowych dekoracji ślubnych należą z pewnością zawieszki na wódkę weselną i winietki na stół z imionami gości. Butelka wódki weselnej potrzebuje ozdoby. Jedną spośród piękniejszych ozdób jest mały kartonik z nadrukiem grafiki weselnej oraz wierszyka – toastu. Kartonik tenże zawieszony jest na butelce za pomocą kolorowej, satynowej wstążki. Zawieszka na alkohol winna być spersonalizowana – co znaczy, iż na kartoniku nadrukowane są imiona Młodej Pary i data ślubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here