Jak wyglądać jak milion dolarów

Każda kobieta lubi wyglądać ładnie i modnie. Niestety, nie każdą z nas stać na to, aby co sezon kupować nowe ubrania i dodatki. Zwłaszcza, ze moda jest kapryśna i to co było modne w jednym sezonie, w kolejnym bywa przestarzałe. A nowe ubrania kosztują i to wcale niemało. Czy to oznacza, że jeśli nie zarabia się kilkunastu tysięcy miesięcznie należy zrezygnować z modnego wyglądu? Oczywiście, że nie! Jednak jeśli nasze dochody nie są takie, jak byśmy tego chciały i nie możemy pozwolić sobie na kupowanie wszystkich modowych nowinek, musimy szukać złotego środka, który pozwoli wydać niewiele, a jednak wyglądać jak za milion dolarów.

Jak to osiągnąć? Przede wszystkim, warto kupować ubrania i dodatki dobrej jakości. Sweterek z kaszmiru, wełniany kardigan czy buty i torebka z prawdziwej skóry zawsze się obronią, zwłaszcza, gdy wybierzemy klasyczne, ponadczasowe fasony. Naturalnie samo wybrnie dobrej jakości materiałów nie wystarczy. Trzeba jeszcze o nie odpowiednio zadbać, jeśli chcemy, aby długo nam służyły, a nie nadawały się do wyrzucenia już po kilku użyciach.

Odpowiednia konserwacja skóry, czy pranie wełny w przeznaczonym do tego płynie z lanoliną to podstawa. Oczywiście czasem trzeba poszukać trochę informacji, które powiedzą nam np. jak wyczyścić buty zamszowe, za które wydałyśmy pół naszej pensji. Takie szukanie informacji o tym jak dbać o nasze ubrania, a także torebki i buty zabierze nam wprawdzie trochę czasu na początku naszej przygody z wysoką jakością ubrań i dodatków, jednak gdy już zdobędziemy tą wiedzę, będziemy stosować ją odruchowo, nie zastanawiając się zbytnio nad tym, jak zadbać o wełnianą sukienkę, czy jedwabną bluzeczkę.

Kolejnym sposobem na elegancki i modny wygląd będzie wybieranie klasycznych, prostych ubrań, które połączymy z modnymi dodatkami. Jaskrawo zielona sukienka może pięknie wyglądać na modelce, cóż z tego jednak, jeśli już za chwilę będzie niemodna, a wydanych na nią pieniędzy już nie odzyskamy. Tymczasem prosta mała czarna, lub szara sukienka zawsze będzie wyglądać elegancko. Jeśli dodamy do niej modne dodatki, np. apaszkę w modnym kolorze lub ozdobny pasek to za niewielką cenę zyskamy wygląd zarówno elegancki jak i modny. A przecież o to nam chodzi, prawda?

Co jednak ma zrobić kobieta, która w swojej szafie ma ubrania udziwnione, modne jakiś czas temu, których żadną miarą nie da się nazwać klasycznymi, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia? Przede wszystkim wybrać te, które można połączyć z innymi. Kardigan w róże, czy egzotyczna narzutka doskonale skomponują się zarówno z prostą sukienką, jak i jeansami i białym shirtem. A zakup prostej, dobrej jakości sukienki, którą będzie można połączyć z połową posiadanej szafy wprawdzie może zając trochę czasu, jednak z pewnością będzie kosztować mniej, niż zestaw modnych ubrań wzorowanych na projektach haute couture.

Zebranie zestawu klasycznych, dobrych jakościowo ubrań może trochę potrwać, jednak gdy już skompletujemy swoją podstawową garderobę, będziemy mogły dowolnie ją z sobą komponować, nie zastanawiając się z czym połączyć poszczególne elementy.

Stylową odzież damską znajdziesz w sklepie https://fenii.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here