Odzież marki B C

0
828

B C jest jedną z bardziej rozpoznawalnych firm europejskich zajmującą się produkcją odzieży roboczej oraz korporacyjnej. Duża część ich oferty przeznaczona jest na rozwijający się rynek reklamowy. Wyróżnia się ona na tle konkurencji z branży bardzo szeroką gamą produktów przeznaczonych zarówno do pracy w ogrzewanych pomieszczeniach, a także na dworze przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Dzięki temu z wyboru ich produktów będą najbardziej zadowoleni właściciele firm o szerokim spektrum działalności, którzy cenią sobie jednorodność stylu i jakości noszonych przez pracowników ubrań w pracy.

Jakość i uniwersalność

Odzież marki B C wprowadzana na rynek jest zawsze dobrze przemyślana i dopasowana do potrzeb pracowników z całego świata. Doceniają oni najczęściej niezwykłą dbałość o wykończenie ubrań. Oferowana są one zarówno w fasonach męskich jak i żeńskich w rozmiarach od XS do 4XL. Dzięki temu zainteresowana firma może bez większych problemów ubrać całą załogę przedsiębiorstwa w odzież marki B C. Ciekawą możliwością, którą oferuje sklep internetowy Comwear jest wprowadzenie do wybranych modeli ubrań spersonalizowanych haftów bądź nadruków. W ten sposób nie tylko uzyskuje się odzież, która będzie stanowiła wizytówkę firmy.

Odzież korporacyjna

W tym segmencie bardzo widoczne są elementy kultury francuskiej i belgijskiej. Występują one przede wszystkim w modelach ubrań w stylu fashion. Do dyspozycji klientów została udostępniona bardzo szeroka gama eleganckich koszul z krótkim i długim rękawem. Są one dostępne w klasycznych odcieniach bieli, choć nie stanowi większego problemu znalezienie wariantów o bardziej krzykliwych kolorach. Pod szyldem marki B C znajdują się również koszule jeansowe pasujące do mniej typowych biurowych stylizacji.

Odzież robocza

Została ona doceniona szczególnie tam gdzie pracownicy są narażeni na szybkie zmiany temperatury. W celu zachowania komfortu termicznego w ofercie B C znajdziemy min. bluzy, kurtki wiatrówki oraz kurtki typu softshell. Ponadto na szczególną uwagę zasługują ciepłe i wytrzymałe spodnie robocze Advanced B C. Dzięki zastosowaniu 65 procent poliester i 35 procent bawełna twill łączą one w sobie wygodę oraz bezpieczeństwo ich użytkowania z solidną trwałością, którą charakteryzują się również pozostałe ubrania B C. Ponadto są dodatkowo zaopatrzone w specjalne wzmocnienia typu Cordury oraz wytrzymały regulowany pas roboczy.

Wszystkie wymienione we wpisie ubrania marki B C znajdziesz w ofercie sklepu Comwear, która dostępna jest pod adresem https://comwear.pl/marki/b-c.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here