Porady jak usunąć historie z google, a także jak korzystać z trybu incognito

Interesują Ciebie różne rzeczy i sprawy, które sprawdzasz w przeglądarce internetowej, ale za każdym razem nie chcesz tłumaczyć się ze swoich poczynań swojej żonie, swojemu mężowi? A może korzystasz z mediów społecznościowych w pracy i nie chcesz, aby Twój szef dowiedział się o tym? Nic prostszego. Wystarczy usunąć historię z przeglądarki internetowej!

Zastanawiasz się jak usunąć historie z google? Klikasz w prawym górnym rogu przeglądarki w ustawienia. Wybierasz z opcji historię. Widzisz całą historię przeglądarki. Strony na które wchodziłeś. Klikasz usuń historię i wybierasz czy chcesz wyczyścić całą historię na przestrzeni godziny, 24 godzin, tygodnia, a może od początku korzystania z przeglądarki. Twoja decyzja. Po wyczyszczeniu w taki sposób informacji z przeglądarki laicy, czyli większość społeczeństwa nie znajdzie już informacji co przeglądałeś. Oczywiście informatyk albo haker z łatwością odtworzy Twoją historię w danej przeglądarce, ale raczej nikt nie będzie korzystał z takich usług.
Jeżeli nadal nie wiesz jak usunąć historie z google możesz poprosić o pomoc zaufanego kolegę, koleżankę, która popowie Ci jak usunąć historie z google albo innej przeglądarki, z której korzystasz. Tylko pamiętaj, aby zapytać kogoś zaufanego i sprawdzonego, abyś nie musiał odpowiadać na kilkadziesiąt bezsensownych, ciekawskich pytań.
Informacji jak usunąć historie z google możesz także poszukać z łatwością w samym internecie. Na wielu stronach, na których możesz znaleźć wiele porad dla początkujących osób korzystających z komputera i internetu znajdziesz takie informacje, a także wiele innych, które czasami mogą wydawać się bardzo błahe. Tak jak dla innych czyszczenie przeglądarki internetowej.
Możesz również skorzystać z pomocy dostępnej od google, która poinformuje i posteruje Tobą jak usunąć historie z google w sposób bezpieczny i prawidłowy. Warto korzystać z takiej pomocy, bo można dowiedzieć się wielu interesujących i przydatnych informacji na temat korzystania z przeglądarki google chrome.
Czasami zdarza się tak, że wiesz jak usunąć historie z google, ale potrzebujesz sprawdzić coś co nie chcesz, aby pozostało w pamięci przeglądarki. Możesz wtedy skorzystać z opcji incognito. Ta opcja daje Ci możliwość korzystania z przeglądarki bez zapisywania historii stron, które odwiedzasz, a także nie zapisuje danych, które wprowadzasz w trakcie korzystania z trybu incognito w przeglądarce google. Jest, to przydatna funkcja, jeżeli korzystasz z czyjegoś komputera i nie chcesz zostawić danych do swojego mejla, mediów społecznościowych itd.
Wiesz już jak usunąć historie z google, a także wiesz o trybie incognito dostępnym w przeglądarce, więc już wiesz jak możesz swobodnie korzystać z internetu w pracy albo w domu, jeżeli nie chcesz tłumaczyć się ze wszystkiego swojej żonie albo mężowi. Wiedząc jak usunąć historie z google możesz także pomagać swoim kolegom i koleżankom, które nie mają takiej wiedzy, a również lubią czasami posiedzieć na facebooku w godzinach pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here