Zaradna kobieta, która ceni seks, zawsze myśli o tym jak zaskoczyć faceta w łóżku

Seks jest bardzo ważną dziedziną życia. Te związki, w których sfera łóżkowa należy do udanych, są zazwyczaj bardziej zgodne, dopasowane i szczęśliwe. Przeciwnie, te pary, gdzie seks jest rzadki, mechaniczny, niesatysfakcjonujący, częściej się kłócą, obrażają, wnoszą wzajemne pretensje i tak dalej. Jak więc widać, o utrzymanie stałej i wysokiej jakości sfery łóżkowej w związku trzeba bezwzględnie dbać. Co więcej, dbać trzeba bez znaczenia o to, czy nasz związek ma staż dziesięciu, dwudziestu czy nawet trzydziestu lat.

Błędne bywa przekonanie, że na seksie zależy głównie mężczyźnie, tak jak i błędne jest podejście, że przy miłosnych igraszkach tylko mężczyzna ma być stroną dominującą, aktywną, pomysłową, a żona jedynie mu się poddawać. Pary, które tak podchodzą do seksu, zazwyczaj są nim dość mocno zawiedzione, bo prawda jest taka, że kobieta również powinna dołożyć w sypialni swoją cegiełkę do tego, by pożycie seksualne było na jak najwyższym poziomie, a z łóżka aż dosłownie leciały iskry podczas każdego stosunku.

Największym wrogiem seksu jest rutyna, a jego największym przyjacielem jest pomysłowość. To jest wiadome od dawien dawna i każdy specjalista seksuolog to potwierdzi. Trzeba więc stale dbać o to, by w sypialni nie było nudno. Czasami jednak człowiek zdaje sobie z tego sprawę, a jakoś brak mu pomysłu. Szczególnie dotyczy to kobiet, zazwyczaj dosyć nieśmiałych, że zastanawiają się one na temat tego, jak zaskoczyć faceta w łóżku, by seksualne pożycie było satysfakcjonujące dla obojga.

Jak się okazuje, jest co najmniej kilka wskazówek odnośnie tego, jak można zmienić to praktycznie od zaraz. Główna jest taka, by to kobieta inicjowała seks nie rzadziej niż mężczyzna. Jeżeli jej się chce, to powinna o tym powiedzieć lub to pokazać, nie zaś biernie czekać na działanie męża. Oczywiście, może wysyłać pewne niedwuznaczne sygnały, na przykład założyć erotyczna bieliznę, użyć perfum o ponętnym zapachu, szepnąć mężowi kilka podniecających słówek do ucha i tak dalej.

Bardzo ważne jest też to, by już podczas samego aktu płciowego kobieta nie leżała sztywno jak kłoda, tylko przejmowała inicjatywę. Najgorzej jest bowiem, gdy kobieta leży biernie i czeka na przyjemności, nie dając nic w zamian. Powinna być aktywną strona w pocałunkach, pieszczotach, masażu, dotykać partnera w rożne strefy erogenne (wbrew pozorom to nie tylko penis, bo mężczyzna bardzo lubi dotykanie i całowanie po sutkach, szyi, uszach, brzuchu i tak dalej). Nie powinna się też wzbraniać przed seksem oralnym, który mężczyźni bardzo lubią, a niektóre kobiety, nie wiedzieć właściwie czemu, mają przed nim opory.

Nie ma też absolutnie nic złego w tym, gdy kobieta zaproponuje wspólne obejrzenie podniecającego filmu porno, albo też użycie seksualnych gadżetów jak kajdanki z futerkiem, skórzany pejcz, wibrujące dildo, nakładkę na penisa, czy zaproponują mężowi użycie smakowej prezerwatywy, która sprawi, że seks oralny będzie dla niej dużo przyjemniejszy. Warto też wypróbować różne, niestandardowe i nowe pozycje seksualne i uprawiać seks nie tylko w łóżku, ale chociażby na stole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here