zestaw do hybryd

Paznokcie hybrydowe, zwane popularnie hybrydami, to typ manicure’u, w jakim płytkę maluje się lakierem hybrydowym z dodatkiem żelu, następnie każdą powierzchnię utrwala pod lampą (UV czy LED). Wytrzymałość paznokci hybrydowych jest szacowana na 2-3 tygodnie – mniej więcej po owym momencie poleca się zmycie każdych powierzchni oraz następny manicure. Za popularnością owej formy robienia manicure‘u stoi duża popularność lakierów oraz urządzeń, jakie zapewniają wykonanie paznokci hybrydowych bezpośrednio w domu. Do tego potrzebne będą specjalne zestawy do hybryd, takie jak https://mylaq.pl/zestawy-do-hybryd/.

Na co zwrócić uwagę wybierając gotowe zestawy do hybryd?

Gotowe zestawy początkowe są zrobione tak aby niczego w nich nie brakowało. Mamy tam także szereg kuszących dodatkowych artykułów, takich jak aromatyczne oliwki, firmowe ręczniczki, śmieci do ozdabiania pazurów lub kremy do dłoni. Takie podejście jest dobre, gdy masz ogromny budżet. Pełne zestawy kosztują prawie 300 zł, natomiast chociażby 600 zł we współzależności od marki i lampy wchodzącej w ich skład. Niestety tychże najdroższych zestawów nie należałoby kupować.

Podstawowe zestawy do hybryd z lampą UV

Z owym zestawem z łatwością zrobisz oraz zdejmiesz hybrydy. Odnajdziesz tu lampę UV 36 W, bazę oraz top 2w1 i jasny lakier hybrydowy. Poza tym aż 250 sztuk bezpylnych gazików oraz całą resztę urządzeń potrzebnych do zrobienia pierwszych hybryd. To doskonały zestaw na upominek urodzinowy! Lampa do utwardzenia bazy oraz topu i powierzchni lakieru hybrydowego, to najistotniejszy, natomiast jednocześnie najdroższy element w całym zestawie. Należy się upewnić, czy komplet ma lampę, jaka sprawnie oraz dobrze poradzi sobie z utrwalaniem każdego lakieru. Kryteria wyboru lampy to często jej moc oraz kształt. Słynne mostki LED są poprzez wiele znawczyń odradzane na przykład ze względu na to, iż promieniowanie diody, rozpraszając się może niewystarczająco zadziałać na lakiery hybrydowe. Przy okazji wzmacnia także lakiery hybrydowe, stojące w ampułkach przy niej.

Zestawy do hybryd – ile kosztują?

Ceny zestawów do hybryd zawierają się w rozdziale od kilkudziesięciu złotych (często, jeśli chodzi o zestawy uzupełniające) do paruset. Zwykle zestaw początkowy do hybryd ze wszystkimi niezbędnymi elementami oraz lampą można nabyć – często w sklepach internetowych – za mniej niż 200 zł. drugiej strony mnóstwo zależy też od tego, ile lakierów do hybryd chcemy nabyć. Jedna fiolka to przeważnie wydatek 20-40 zł. W zestawie początkowym do hybryd przeważnie jest ich więcej – np. trzy najjaśniejsze kolory (beżowy czy szary, różowy oraz czerwony).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here