Jak go zaskoczyć erotyczną bielizną?

0
1905

Czy zauważyłaś kiedyś, w jak prosty sposób dzięki nowej fryzurze, parze butów lub seksownej sukience można sprawić, że czujesz się naprawdę atrakcyjna? Czyż to nie wspaniałe uczucie?!
Każda kobieta uwielbia czuć się seksownie, a subtelny ubiór wykończony przez erotyczne stringi i figi może być dodatkową atrakcją dla Twojego mężczyzny.

Ubieranie się w seksowny sposób i zakładanie do tego erotycznej bielizny to sposób, który niesie ze sobą wszystkie zalety, które sprawiają, że czujesz się wspaniale, a Twój ukochany (bądź ten, którego chcesz uwieść) nie będzie się mógł od Ciebie „odczepić”! Mając to na uwadze, w tym artykule mamy zamiar pokazać co to dokładnie znaczy” ubierać się seksownie!

Erotyczne stringi i figi czy delikatna haleczka?

Musisz odkryć, co zdaniem Twojego faceta jest „sexy”. Każdy mężczyzna jest inny i każdy może inaczej uważać, co do tego które elementy ubioru są atrakcyjne. To fakt, że mężczyźni uwielbiają erotyczne stringi figi koronkowe, ale prawda jest taka, że znajdzie się też sporo tych, którzy uważają białe bawełniane majtki za szczyt sensualności. Mając to na uwadze, ważne jest, aby dowiedzieć się, co Twój mężczyzna uważa za seksowne, będziesz wtedy wiedzieć czy ucieszysz go erotycznymi stringami i figami czy też musisz postawić na coś innego. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów, aby to zrobić – my kobiety, mamy na to sztuczki!

Najlepiej jednak dowiedzieć się – zadając odpowiednie pytania. Tak, po prostu! Zadawaj pytania – te proste i nakierowujące są najlepsze. Staraj się być kokieteryjna – tak aby nie czuł się pod presją lub nie na miejscu, co mogłoby się stać gdybyś nagle w czasie obiadu u teściów szepnęła mu do ucha pytanie, czy pomoże Ci się rozejrzeć za erotycznymi stringami i figami w sklepach internetowych.

Jaki jest Twój ulubiony kolor bielizny?

Jeśli chcesz dać swojemu mężczyźnie wspaniałe doświadczenie w sypialni – zacznij od koloru erotycznych stringów i fig, aby dowiedzieć się, jakie uważa za najseksowniejsze. Możesz też spróbować czy lubi przebieranki, czy jednak preferuje koronkowe majtki. Bądź uważna! Zwracaj uwagę na to, na co patrzy i co mówi. Czy słyszysz wiele komplementów, gdy zrobisz wystrzałowy makijaż? Czy czujesz jego seksownie myśli, gdy pocisz się na bieżni? Co przyciąga jego uwagę w czasopismach lub w telewizji? Kiedy zauważysz, że czemuś się przygląda, niewinnie pytaj go, co przyciągnęło jego uwagę. Eksperymentuj z nieco innymi wyglądami i strojami i dowiedz się, które z nich podobają mu się najbardziej.

Artykuł powstał we współpracy z https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna_stringi-i-figi-128.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here