Liposukcja brzucha u mężczyzn

Zadbany brzuch to nie tylko kwestia estetyki. Warto wiedzieć o tym, że tak zwana otyłość brzuszna, a zatem nadmiar tłuszczu w pasie, ma bardzo negatywny wpływ na całokształt zdrowia człowieka. Mocno zaburza gospodarkę hormonalną, prowadzi do pojawienie się tłuszczu trzewnego, który pokrywa narządy wewnętrzne. Dobrze się z tym rozprawić na przykład dzięki diecie. Jeżeli to nie działa, pomocna może być liposukcja brzucha u mężczyzny lub kobiety.

Czym jest odsysanie tłuszczu u mężczyzny?

Chyba każdy słyszał co nieco na temat liposukcji. Jest to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który przez ostatni czas przeszedł sporo zmian, stając się dzięki temu mniej inwazyjny i bardziej bezpieczny dla pacjentów. Odsysanie tłuszczu z brzucha u mężczyzn przebiega w znieczuleniu miejscowym, dlatego też pacjent jest cały czas świadomy i przytomny i obserwuje to, co się z nim dzieje. Zanim otrzyma się zgodę na wykonanie zabiegu, trzeba będzie przejść kwalifikację u lekarza medycyny estetycznej. To właśnie on ogląda pacjenta, ocenia stan brzucha, ale też sprawdza ogólny stan zdrowia, analizując między innymi wyniki morfologii krwi. Jeśli wszystko jest dobrze, liposukcja brzucha u mężczyzn lub kobiet jest możliwa.

Jak przebiega odsysanie tłuszczu z brzucha u mężczyzny?

Podczas zabiegu oporny tłuszcz na brzuchu jest podgrzewany, a następnie rozbijany, dzięki czemu będzie można go usunąć na zewnątrz. Cały zabieg jest przeprowadzany przez lekarza medycyny estetycznej, który stara się równomiernie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Pobrana w ten sposób tkanka może być wykorzystana do kolejnych zabiegów medycyny estetycznej, na przykład tych na twarz. Po zabiegu przez kilka dni dochodzi się do siebie. Może pojawić się delikatne opuchnięcie czy zasinienie, dlatego też na pełne rezultaty trzeba zwyczajnie poczekać. Nie należy się forsować, trzeba stosować się do zaleceń lekarza.

Odsysanie tłuszczu u mężczyzn – efekty

Po liposukcji brzucha efekty widoczne są gołym okiem. To po prostu zmniejszenie obwodu ciała, zniwelowanie opornej oponki, której nie było się w stanie usunąć na przykład dzięki wzmożonej aktywności fizycznej. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej pozwala pozbyć się jej raz na zawsze. To skuteczna metoda poprawiająca wygląd, która jest zalecana dla kobiet i mężczyzn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here