Blokada numeru sposobem na pozbycie się natręta

Od niedawna zauważyłaś, że coś jest nie tak. Po pierwsze dlatego, że zaczęłaś otrzymywać jakieś głuche telefony w środku nocy. Nie wiesz, kto jest ich autorem i trochę Cię to przeraża. Próbowałaś zignorować natręta, lecz on nie ma zamiaru odpuszczać. Zasypuje Cię mnóstwem telefonów, a gdy podnosisz słuchawkę- w ogóle się nie odzywa i szybko się rozłącza. W głośniku telefonu słychać jedynie głośne sapanie.

Z początku myślałaś, że małolaty zaczęły sobie robić sobie z Ciebie żarty, lecz nich z tych rzeczy. Wydaje Ci się, iż usłyszałaś w słuchawce jakiś głos kobiecy, lecz nie masz całkowitej pewności. To dość dziwne, że ktoś Cię nęka, bo ile Ci wiadomo, nie masz żadnych wrogów. W pracy może nie cieszysz się uwielbieniem koleżanek, lecz nie sądzisz, by to któraś z nich zechciała zatruć Ci życie. Owszem, czasem zdarzały się czasem jakieś słowne przepychanki, lecz zawsze kończyły się pokojowo. Poza tym oprócz głuchych telefonów zaczęłaś otrzymywać obraźliwe SMS-y. Ich treść dotyczy głównie tego, jaką jesteś brzydką kobietą i beznadziejną żoną. Masz już tego serdecznie dosyć i postanowiłaś coś z tym zrobić. Poszłaś do salonu telefonów komórkowych, bo chciałaś dowiedzieć się jak zablokować numer w Orange. Pracownik salonu był na tyle miły i zorientowany w dziedzinie telefonii, że szybko uwinął się z robotą i nie policzył sobie za to ani złotówki.

Jednak to nie rozwiązało Twojego kłopotu, bo uporczywe telefony nie ustały. Jedyne co się zmieniło, to numer, z którego były wykonywane. Tym razem jednak stalker zastrzegł sobie numer, więc jedyna informacja, jaka wyświetlała się na Twoim telefonie, że dzwoni osoba prywatna. Ponadto miałaś wrażenie, że ktoś Cię ciągle obserwuje. Doszło nawet do tego, że dostałaś jakiejś paranoi i bałaś się wyjść z domu. Twój strach się nasilał, a oprawca stawał się coraz bardziej bezczelny. Przysyłał Ci wiadomości, w których groził Ci śmiercią. Postanowiłaś zgłosić to na policję, bo funkcjonariusze już nieraz mieli do czynienia z podobną sytuacją. Na komendzie przyjęli Twoje zgłoszenie, jednak efektów ich pracy jakoś nie było widać.

Postanowiłaś wynająć prywatnego detektywa, może on pomoże Ci ustalić, kto jest Twoim oprawcą. Oczywiście jego usługi nie były tanie, lecz na forum internetowym chwalono go za profesjonalizm i wysoką skuteczność w rozwiązywaniu podobnych zagadek. Prywatny detektyw poddał Ci myśl, na którą sama pewnie byś nie wpadła. Zasugerował, by poobserwować Twojego męża. Nie bardzo podobał Ci się ten pomysł, ale się zgodziłaś. Na wyniki śledztwa nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że Twój mąż ma kochankę i to ona stoi za atakami na Twoją osobę.

Byłaś zdruzgotana tymi rewelacjami, bo nigdy nie przypuszczałabyś, że małżonek wywinie Ci taki numer i to po tylu latach małżeństwa. Gdy tylko wrócił do domu, wszystko mu wygarnęłaś i zażądałaś, by wyniósł się z domu. Ponadto wniosłaś skargę na jego kochankę. Została skazana na rok więzienia w zawieszeniu za uporczywe nękanie, a Ty odzyskałaś święty spokój. Po rocznej separacji wybaczyłaś też mężowi jego skok w bok. Zaznaczyłaś przy tym, że drugiej szansy nie będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here