Fotel z masażem do biura - relaks w miejscu pracy

Po męczącym i stresującym dniu w pracy nasze ciało potrzebuje głębokiego relaksu i rozluźnienia. Pozwoli to na zachowanie doskonałej kondycji oraz zdrowia fizycznego i psychicznego przez długie lata. Szczególnie w biurze, gdzie spędzamy wiele godzin przed komputerem, nie zawsze w wygodnej pozycji, ważna jest odpowiednia troska o ciało. A gdyby tak zaopatrzyć się w relaksujący fotel biurowy z opcją masażu całego ciała? Pozwoliłoby to na tak potrzebne, chwilowe odprężenie w dowolnym momencie podczas pracy, dzięki któremu od razu poczulibyśmy się lepiej, a nasza wydajność i chęć do pracy wzrosłaby kilkukrotnie.

Pomocne urządzenie masujące

Bez względu na to, czy cierpimy na dolegliwości bólowe mięśni, stawów i okolic kręgosłupa, czy też chcemy zapobiec ich wystąpieniu w przyszłości oraz złagodzić stopień ich nasilenia w wieku dojrzałym, fotel masujący do biura sprawdzi się idealnie. Urządzenie to dodatkowo doskonale odpręży i zrelaksuje nasze ciało. Firma CASADA posiada w swojej ofercie specjalnie zaprojektowane fotele, z wieloma różnymi opcjami masażu. Wyposażono je w specjalne głowice masujące, które masują różne punkty na ciele oraz w powietrze, które pod odpowiednim ciśnieniem wytwarza siłę wykorzystywaną do masażu. Fotel z masażem może realizować bardzo różne techniki masażu, m.in. masaż 2D i 3D, czy też masaż punktów akupunktury lub masaż sziatzu. Co ważne, ustawienia maszyny można konfigurować dowolnie, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Sama obsługa takiego fotela jest wysoce intuicyjna, dzięki czemu z łatwością dopasujemy jednym przyciskiem m.in. intensywność masowania, czy stopień pochylenia oparcia fotela. Ulubione ustawienia natomiast mogą zostać zapamiętane przez program, w jaki zaopatrzono fotele z funkcją memory. Z łatwością zaplanujemy także specjalne sesje masażu. Fotele posiadają ponadto automatyczne programy masażu i funkcję bluetooth. Sklep CASADA oferuje fotele w bardzo różnych wariantach cenowych. Dużą ich zaletą jest tapicerka wykonana ze skóry, która zapewnia wieloletnią trwałość fotela i sprawia, że jego czyszczenie jest niezwykle łatwe i szybkie.

Wielogodzinna praca każdego dnia

Obecnie spędzamy w biurze dużo więcej czasu, niż byśmy tego chcieli. Praca jest coraz bardziej wymagająca i czasochłonna. Wiąże się to z ogromnym stresem, który stał się współczesną chorobą cywilizacyjną oraz częstymi bólami mięśni, stawów i kręgosłupa. Fotel z masażem w biurze wydaje się w tym przypadku doskonałym wyborem. Przyniesie on ogromną ulgę i pozwoli na tak potrzebną chwilę odpoczynku w pracy. Urządzenia CASADA idealnie odprężą zarówno ciało, jak i umysł. Czas spędzony w fotelu masującym z pewnością zwróci się kilkukrotnie w postaci lepszej koncentracji i wydajności w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here