Jak sciagac z yt?

Jak sciagac z yt??
Poprzez konwerter YouTube do mp3 można pobierać swoje ulubione filmy oraz muzykę w bardzo prosty sposób! Aby pobrać film lub muzykę z YouTube nie trzeba się specjalnie natrudzić. Można wykorzystać odpowiednie programy, które instaluje się na telefonie czy komputerze lub strony internetowe. W przypadku witryn internetowych jest to szczególnie proste.

Na pewno starasz się znaleźć najprostszy sposób na ściągnięcie, konwersję swoich plików mp3 lub wideo? Jesteś znudzona/y jakimiś stronami, które na samym końcu wymagają zazwyczaj płatności i rejestracji? Szukasz najbardziej odpowiedniego, wygodnego konwertera dla swojego komputera, laptopa, Maca, PC, Linuxa i iPhone’a?

W konwerterach jest możliwość wybierania formatu – wideo, a jego rozdzielczość wynosi do 720p lub plik audio w formacie MP3, M4A lub 3GP. Tak działa m.in. „Tubeleecher” lub „KeepVid”. Jeśli chcesz pobrać filmy w jakości HD, to warto sięgnąć po „KeepHD”. Ciekawą aplikacją jest też „xVideoServiceThief”. Pobiera kilka plików naraz, potrafi konwertować różne formaty (AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP, MP3) i umożliwia także wznawianie lub przerywanie pobrania w każdym momencie. Jest przy tym prosta w użyciu. Dodam tu, że narzędzia są oczywiście bezpłatne, bo i o to nam chodzi. Jest pełno tego typu witryn w internecie. Mój ulubiony, który mogę zaproponować i którego najczęściej używam to: konwerter online ,,2conv” wideo do mp3.

W zaledwie poprzez dwa kliknięcia oferuje ona internetową usługę czyli krótko mówiąc wykonuje konwersję wideo do mp4 lub mp3. Jedyne co trzeba zrobić, to wkleić link URL z YouTube swojej ulubionej muzyki lub filmu w obszar wklejania na danej stronie i już gotowe!

Konwersja wybranej muzyki czy filmu odbywa się od razu! Myślę, że ta firma musiała ciężko się napracować, aby zapewnić tak wygodną usługę oraz jakościowo dobrą realizację. Pozwala wszystkim użytkownikom na szybką konwersję wysokiej jakości plików wideo oraz mp3, o małych, średnich i dużych rozmiarach.

Warto wybrać konwerter ‚2conv online video do mp3’ ponieważ ich usługi nie wymagają rejestracji, ani żadnych innych opłat lub podawania swoich danych, jak na niektórych innych stronach, które mogą lub zazwyczaj są płatne, a jakość praktycznie po konwersji jest ta sama. To znaczy i jeszcze raz wspomnę, że usługa nie wymaga rejestracji ani żadnych opłat. Konwerter ‚2conv video do mp3’ jest całkowicie darmowy oraz nie wymaga żadnych opłat za nieograniczone konwersje i pobrania lub zmieniania formatów itd. To właśnie sprawia, że nasz konwerter YouTube do Mp3 Online jest wygodny i łatwy w użyciu dla milionów ludzi w różnym wieku i każdego dnia.

Czy to jest legalne??

Polskie prawo autorskie mówi o tym, że można korzystać z rozpowszechnionego już dzieła bez zgody twórcy, ale tylko i wyłącznie we własnym zakresie. Co to oznacza? Oznacza to, że można dany plik z serwisu YouTube zapisać na przenośnym odtwarzaczu, swoim komputerze lub udostępniać swoim bliskim osobom, rodzinie, przyjaciołom lub znajomym. Nie można rozpowszechniać go na serwisach pokroju p2p i czerpać z niego korzyści finansowych. Jest to złamanie praw autorskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here