Czy można usunąć zdjęcie na fb i jak?

Portale społecznościowe i strony, na których się logujemy, posiadają wiele możliwości oraz coraz to więcej funkcji. Obecnie witryny cały czas się rozwijają, a właściciele stron i pracownicy dbają o to, aby portale nie nudziły się użytkownikom. Rejestrując się na wybranej przez nas witrynie tworzymy konto, dzięki któremu będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcji i ustawień. Profil jest naszą wizytówką, dlatego powinniśmy zadbać o to, aby wszystko było na swoim miejscu. Warto pomyśleć o dodatkowych zabezpieczeniach przed nieznajomymi, a także wystrzegać się podejrzanych propozycji i wiadomości. W każdej chwili możemy dodać wybranego użytkownika do listy znajomych, a w razie potrzeby także usunąć czy zablokować. Ostatnia opcja jest bardzo pomocna wtedy, gdy chcemy uniemożliwić wybranej osobie jakikolwiek kontakt z nami. Niezależnie od tego, jakimi narzędziami się posługujemy, to musimy być ostrożni i dbać o swoją prywatność. Nie udostępniajmy wszystkich naszych danych, ponieważ takie informacje mogą wykorzystać potencjalni złodzieje czy też oszuści. Jeżeli trafimy na podejrzany, nieprawdziwy profil, to warto zgłosić zaistniałą sytuację do zespołu portalu.
Facebook umożliwia dodawanie nowych osób do gronach znajomych, dzielenie się zdjęciami i filmami, a także dołączanie do nowych grup i komentowanie treści. Możemy także stworzyć własną stronę o dowolnej tematyce, która w przyszłości może zyskać obserwatorów. Dzięki temu wyróżnimy się na tle innych, a także będziemy mogli zacząć własną działalność w sieci. Na portalu najważniejsze jest jednak to, co znajduje się na naszym prywatnym profilu. Najczęściej zamieszczamy rozmaite zdjęcia profilowe, fotografie z wycieczek, pięknych miejsc, czy też wspólne pamiątki z rodziną i znajomymi. Wszelkie materiały dodać jest bardzo prosto, jednak jak usunąć zdjęcie z fb? Wystarczy, że wejdziemy w folder ze zdjęciami na naszym profilu. Następnie musimy kliknąć pasek z menu, który znajduje się pod wybraną propozycją. Wtedy wyświetlą nam się też wszystkie możliwości, spośród których powinniśmy wybrać „usuń to zdjęcie”. W ostatnim kroku musimy już tylko potwierdzić zabieg. Możemy także odświeżyć stronę i sprawdzić, czy usunięte zdjęcie nie pojawia się już w naszej galerii. Jeżeli materiał nadal się tam znajduje, to będziemy musieli poczekać, aż wszystko się zaktualizuje. Warto zalogować się na nowo i zobaczyć zmiany.
Wszystko, co udostępniamy na tablicy możemy ponownie edytować, czy też po czasie usuwać. Często bywa tak, że po latach przeglądając swój profil chcemy pozbyć się jakichś starych postów. Dzięki opcjom zrobimy to szybko i bez problemu. Facebook jest darmową stroną, dlatego nie musimy martwić się o dodatkowe koszta czy opłaty. Dodawanie zdjęć, filmów, czy też udostępnianie postów jest możliwe dla każdego, kto posiada konto na portalu. Taka witryna jest świetnym sposobem do tego, aby pochwalić się wydarzeniami z życia, czy też podzielić się najważniejszymi informacjami ze znajomymi. W ten sposób nie będziemy musieli każdego powiadamiać z osobna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here