Fryzury

Piękne i zadbane włosy to wizytówka każdej kobiety. Nawet niektórzy mężczyźni odchodzą od standardowej fryzury, z którą są kojarzeni panowie (tak zwanej „zapałki”) i często wymyślają różne fryzury dla siebie, nie mniej niż płeć piękna. Rozmaitość fryzur, w jakie możemy się wyposażyć jest naprawdę ogromna, ale to jest piękne, bo przecież dzięki temu nie musimy codziennie wyglądać tak samo. Wiadomo przecież, że zmiana fryzury czy też zmiana dotychczasowego koloru włosów może bardzo wpłynąć na nasz wygląd. Możemy zatem być chwaleni, że wyglądamy rewelacyjnie i o wiele lepiej niż w poprzedniej fryzurze albo może być całkiem na odwrót – nowa fryzura w ogóle nie będzie nam pasowała i ludzie będą nam mówić, że lepiej wyglądaliśmy kiedyś, przed metamorfozą naszych włosów. Takie spostrzeżenia przyczynią się do tego, że sami też zaczniemy uważać, że ta nowa fryzura to jeden wielki niewypał.
Inne fryzury będą przeznaczone dla osób z włosami krótkimi i inne dla osób z włosami długimi. Bo przecież chyba wszystkim wiadomo, że długość włosów ma znaczenie dla fryzur. Krótkich włosów nie damy radu upiąć w taki sposób, w jaki zrobilibyśmy to z włosami długimi i na odwrót – włosów długich nie zrobimy dokładnie takiej fryzury, jaką byśmy chcieli zrobić z włosów krótkich. Z włosów długich idealnie robi się warkocze, francuzy lub kłosy. Pomyśl tylko – przecież to takich fryzur im dłuższe włosy, tym lepiej! Z króciutkich włosów nie bylibyśmy w stanie zrobić nawet standardowego kucyka. Chcesz zrobić fajną fryzurę, ale nie wiesz, jak zrobić francuza, żeby nie odstraszał swoim wyglądem? Miej na uwadze fakt, że przecież sama sobie nie musisz robić francuza. Jeżeli masz jakąś koleżankę, która lubi bawić się włosami, to z całą pewnością zgodzi zrobić ci francuza, jeżeli oczywiście o to ją poprosisz. Jeżeli masz wolny czas i brak zajęcia, a także dużo cierpliwości w zapasie, to możesz poćwiczyć na swoich włosach robić francuza, oglądając jakieś poradniki na ten temat w internecie. W końcu nie każdy ma dobrą rękę do tego, by od razu nauczyć się sobie samemu robić taką fryzurę. Wiadomo, że niektórzy będą woleli sobie sami robić niż innym. Innym z kolei będzie łatwiej zrobić taką fryzurę komuś obcemu niż sobie samemu. Na to nie ma reguły. Jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Francuz fajnie wygląda na naszej głowie, a ponadto ma dodatkowy plus. Jeżeli jesteś posiadaczką włosów, które z reguły są proste, to jeżeli potrzymasz na włosach francuza przez dzień a może i nawet dwa (jeżeli nie będziesz miała potrzeby ich częstego mycia) to kiedy rozpuścisz francuza, twoje włosy będą pięknie pokręcone. To idealne rozwiązanie na jakieś wyjście z partnerem – na przykład do kina – kiedy to chcesz wyglądać nieco inaczej niż zawsze. Twój partner z całą pewnością byłby pod wrażeniem. W końcu panowie uwielbiają oglądać wybranki swoich serc w różnych odsłonach, prawda? Zresztą to samo tyczy się pań – też lubią, kiedy partner zaskoczy ich swoim wyglądem, ubierając się w – na przykład – garnitur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here