Jak zbudować relację z dziewczyną

Boisz się krępującej ciszy, ponieważ nie wiesz, o czym rozmawiać? Poznaj wskazówki, które podpowiedzą ci jak pisać z dziewczyną.

Chłopcy nie zawsze wiedzą, co robić, jeśli lubią dziewczynę. Wielu jest bardzo niepewnych i nie ośmielają się być sobą. Nie wiedzą też, co dziewczyna lubi i czego nie lubi. To oczywiście różni się w zależności od dziewczyny, ale jest kilka rzeczy, które wszystkie lubią.

Większość dziewcząt lubi słyszeć, że są śliczne, mądre, zabawne, niesamowite i miłe, zamiast seksowe. Dziewczyny lubią dostawać odpowiednie komplementy, ponieważ wtedy widzą, że naprawdę je doceniamy i nie jesteśmy powierzchowni. Dziewczyny kochają komplementy, zwłaszcza gdy są szczere i prawdziwe. Czują się wtedy docenione. Podczas pisania bardzo łatwo wpleść jakieś miłe słowo, które wywoła uśmiech na jej twarzy.

Dla dziewczyn liczy się osobowość. Żadna dziewczyna nie chce chłopaka o złej osobowości i dobrym wyglądzie. Wolą chłopaków, którzy są sobą, niż kogoś, kto próbuje być tym, kim nie jest. Skończ więc udawać twardziela. Może i zdobędziesz przez to dziewczynę, ale nie potrwa dłużej niż kilka miesięcy. Najważniejsze jest, żebyś był sobą. Wtedy możemy zagwarantować, że masz większą szansę na zdobycie serca dziewczyny, którą lubisz. A jeśli nie dostaniesz szansy na tę dziewczynę, na pewno znajdziesz taką, która lubi cię za to, kim jesteś, zamiast spędzać cały czas będąc „fałszywą” osobą.

Kiedy dziewczyny są złe, nie zawsze oznacza to, że dzieje się tak z powodu miesiączki. Może to być jakikolwiek inny powód. Więc powinniście przestać pisać swój „zabawny” standardowy komentarz: „Co, masz okres?” Bardzo je to denerwuje i na pewno po takim tekście masz zagwarantowane, że dziewczyna po prostu staje się jeszcze gorsza. Więc najlepiej powinieneś oszczędzić sobie tego komentarza.

Jeśli jesteś zainteresowany rozmową z dziewczyną, której nie znasz zbyt dobrze, możesz zadać proste pytania, takie jak „Co robisz w ten weekend?” lub „Co teraz robisz?”. Rozmawiając na czacie lub pisząc SMS-y, staraj się pisać interesująco i zadawaj jej pytania, które utrzymają rozmowę, ale równocześnie nie sprawią, że ​​się zawstydzi twoim pytaniem.

Dziewczyna jest gotowa na zaproszenie na randkę np. do kina, gdy złapiecie odpowiedni kontakt. Jeśli jest jakaś dziewczyna, z którą rozmawiasz najczęściej i najchętniej i zajmuje twoje myśli, to właśnie ona jest dziewczyną, z którą powinieneś się umówić. A jeśli ona myśli to samo, to na pewno to jakoś okaże np. pytając, co masz zamiar po szkole, pracy itd. Wtedy masz idealną szansę, żeby się z nią umówić, a szansa na to, że powie nie, jest naprawdę nikła.

Pisanie z dziewczyną to świetny początek znajomości i szansa, by się lepiej poznać. Pisząc z nowo poznaną osobą, przychodzi nam łatwiej niż rozmowa twarzą w twarz. Można więc bezstresowo zacząć budować relację, a jeśli i ty i ona dobrze się dogadujecie na czacie, to jest duża szansa, że jak się spotkacie, będziecie się świetnie bawić. Na pewno pominiecie krępującą ciszę, podstawowe pytanie i niepewne spojrzenia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaką dietę wybrać?
Następny artykułBrwi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here