Libido na wysokim poziomie.

W dzisiejszych czasach, coraz swobodniej wypowiadamy się na temat swoich potrzeb seksualnych, jak i problemów z nimi związanych.
Nie są to już tematy tabu, jak było jeszcze dobrych kilka lat temu, choć mówienie wprost o seksie nie każdemu jeszcze przychodzi z łatwością.
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że sprawy seksualności i cielesności człowieka, nie są tematami których należy unikać, bądź wstydzić się o nich rozmawiać.
Przecież dążymy do sukcesów w życiu rodzinnym, zawodowym dlaczego więc temat życia seksualnego ma być w tym aspekcie zepchnięty na boczny tor, bądź przemilczany?
Satysfakcjonujące pożycie seksualne, jest bardzo ważną sferą życiową człowieka, korzyści wypływające z uprawiania seksu są zadziwiające.
Dzięki regularnemu współżyciu, będziemy w stanie rozładować codzienny stres, spalić wiele kalorii, panie wyregulują swój cykl menstruacyjny, a panowie mogą zapobiec chorobom serca, oraz rakowi prostaty czy to nie wspaniałe?
Korzyści płynące ze współżycia są niebywale atrakcyjne, ale co zrobić gdy samej ochoty na współżycie brak, bądź pojawia się niezwykle rzadko?
Różnice w zapotrzebowaniu na seks, są jednym z głównych powodów rozpadu związków, dlatego jest to ważny temat i nie należy go bagatelizować.
Wiele osób staje w obliczu pytania, jak podnieść libido?
Na nasz popęd seksualny ma wpływ bardzo wiele czynników, są nimi między innymi wiek, stan zdrowia, rodzaj więzi która wiąże nas z partnerem seksualnym, tryb życia jaki prowadzimy, czy też ilość stresu z jakim nasz organizm ma do czynienia każdego dnia.
Gdy zauważymy u siebie problemy z libidem, nie czekajmy na to aż się pogłębią, tylko zacznijmy działać natychmiast.
U panów libido zaczyna spadać po okresie 45 roku życia, u pań zmienia się znacząco w okolicach menopauzy, zwróćmy uwagę czy to nie właśnie w tym wieku się znajdujemy.
Zmiany hormonalne, towarzyszące organizmowi w tych okresach, są odpowiedzialne za zmniejszenie libida.
Kobiety w czasie menopauzy mogą zwrócić się do swojego lekarza ginekologa, po stosowny zestaw pigułek pomagających przywrócić libido dawnego stanu, a poza tym złagodzić skutki menopauzy.
Aby skutecznie podnieść libido, warto zadać sobie pytanie jak wygląda nasze życie seksualne, czy nie wkradła się tam rutyna, która potrafi skutecznie obniżyć libido nawet najbardziej temperamentnych kochanków.
Postarajmy się urozmaicić coś w naszej sypialni, to najlepiej działa na zwiększenie ochoty na seks.
Możemy spróbować nowych pozycji seksualnych, zmiany miejsca w którym zwyczajowo uprawiamy seks. Odważmy się na zrobienie czegoś czego nie robiliśmy do tej pory.
Spróbujmy kochać się pod prysznicem, bądź w wannie.
Kobiety mogą zadbać o specjalny rodzaj bielizny, dedykowanej typowo do łóżka.
Odważne pary mogą spróbować radosnych przebrań, który z panów nie chciałby zobaczyć swojej kobiety w roli pielęgniarki, bądź pani swojego męża w roli pilota, bądź seksownego policjanta?
Warto też zadbać o odpowiednia aranżację miejsca, w którym się kochamy, zapalmy świecę, włączmy dyfuzor z ulubionym zapachem a na kolacje podajmy danie zawierające potrawy działające jak afrodyzjak.
W sklepach erotycznych znajdziemy mnóstwo ciekawych gadżetów i żeli stymulujących, które również możemy wykorzystać jako urozmaicenie gry wstępnej, czy też samego stosunku.
Wznieśmy naszą wyobraźnie na wyższe poziomy w tej kwestii, a niejedno libido wróci do dawnego poziomu, a może i wzniesie się ponad ten który znało do tej pory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here