Pobieranie z serwisu YouTube

W dobie XXI wieku, popularność serwisu YouTube potrafi wielokrotnie przeskakiwać tradycyjne lokalne stacje telewizyjne. Statystyki pokazują, że co minutę użytkownicy portalu wrzucają 100 godzin materiałów oznacza to, że każdego dnia trafia tam 84 000 godzin plików wideo! Jest to ogromne źródło wiedzy jak i zwyczajnej rozrywki, przecież w śród wrzucanych plików znajduje się muzyka, poradniki, filmy dokumentalne, kreskówki jak i wszelkiego rodzaju rozrywka. Wirtualny świat ma jednak jedną ogromną wadę. Daje nam nieograniczone możliwości, jednak wymaga nieustannego połączenia sieciowego. Wybierając się przecież w podróż pociągiem, lot samolotem czy chcąc słuchać muzyki kierując samochodem, możemy natrafić na strefy z brakiem dostępu do internetu lub nieustanne połączenie będzie nieopłacalne czy też niekomfortowe. Wygodniej jest przecież, utworzyć playlistę muzyki na telefonie, i odtwarzać ją w pętli bez zbędnych przerw na reklamy czy buforowanie się nagrania. Wychodząc na przeciw takim problemom użytkowników powstało wiele serwisów pozwalających na darmowe i błyskawiczne pobieranie plików z serwisu YouTube. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak pobierac z YT, czytaj dalej.

Przed wybraniem metody pobieranie, musimy zastanowić się czy interesuje nas ściągnięcie jedynie muzyki, czy pliku wideo. Ma to znaczenie przy konwertowaniu.

Jak pobierac z YT muzykę?
Najpopularniejszym serwisem pobierani plików mp3 jest serwis https://2conv.com/pl/. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, a poza funkcją pobierania mp3 posiada również możliwość pobrania pliku wideo. Wchodzimy na stronę i w jej centralnej części na białym tle wklejamy link do filmiku. Następnie po prawej stronie wybieramy format w jakim chcemy pobrać, dla muzyki najpopularniejsze będzie mp3. I klikamy konwertuj. Oczekujemy na plik, śledząc na ekranie postępy. Następnie strona wyświetla nam tytuł pliku jaki chcemy pobrać, jeżeli wszystko się zgadza kliknijmy przycisk znajdujący się bliżej lewej krawędzi opatrzony nazwą pobierz. Uwaga! W pierwszej kolejności po kliknięciu, może otworzyć się nowe okno przeglądarki, które złudnie wygląda do naszej strony pobierania. Zamykamy tą kartę bez klikania na niej czegokolwiek. Po czym ponownie klikamy plik pobierz na poprzedniej stronie. W tym momencie rozpocznie się prawidłowe pobieranie pliku.

Jak pobierać z YT filmy?
Przechodzimy na stronę https://www.clipconverter.cc/pl/. Wybieramy tą witrynę ponieważ daje większe możliwości konwertowania pliku na różne rozdzielczości. Wklejamy plik w okienko na stronie, wybieramy poniżej format w jakim chcemy pobrać plik. Mamy następnie możliwość wybrania ram czasowych od jakich chcemy pobrać plik. Naciskamy przycisk dalej. Podobnie jak na poprzedniej witrynie otworzy nam się dodatkowe okno przeglądarki, będzie to reklama, którą zwyczajnie zamykamy. Ponownie klikamy przycisk dalej. W tym momencie oczekujemy na przetworzenie pliku. Wyświetli nam się po tym kilka wariantów w jakich możemy pobrać nasz plik. Wybieramy interesującą nas rozdzielczość i klikamy start.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here